Strona głównaAktualności → Sukces Pawła Onoszko z 7f.

Sukces Pawła Onoszko z 7f.

Paweł Onoszko- uczeń klasy 7f zajął pierwsze miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE NA KALENDARZ ADWENTOWY zorganizowanym przez Oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego w Radomiu.
Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym wykonaniu kalendarza adwentowego, zgodnie z niemiecką tradycją. Sukces ucznia cieszy tym bardziej, że na konkurs napłynęło ponad 60 kalendarzy adwentowych.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas odchodów 20-lecia radomskiego Oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego.
Paweł wykonał przepiękny kalendarz, który zachwycił nie tylko komisję konkursową, ale również zaproszonych gości- przedstawicielkę Ambasady Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie – panią Heidrun I. Jung oraz przedstawicielkę Goethe Institut w Warszawie panią Ulrike Wűrz.
Opiekunem ucznia była nauczycielka języka niemieckiego p. Aneta Łabęcka-Pasek.