PSP 15
Profesjonalny Spis Przedsiębiorstw / no. 15

Szkol swoich pracowników z BHP u najlepszych! Bytom / Śląsk.

oferta na stronie www: Szkolenia BHP dla pracowników w Bytomiu.

Szkolenia Praxi to znana i ceniona firma, która od lat przeprowadza szkolenia BHP dla pracowników. Bytom to jedna z miejscowości, do której bez problemu docierają szkoleniowcy w celu przekazania fachowej i niezbędnej wiedzy z zakresu bezpiecznej i higienicznej pracy. To firma, która ma na swoim koncie wiele przeprowadzonych szkoleń i zadowolonych osób, które doskonale wiedzą jak bezpiecznie wykonywać swoją pracę i jak zachować się w sytuacji zagrożenia. Szkolenia BHP dla pracowników odbywające się w Bytomiu i okolicy są obowiązkowe, dlatego każdy pracodawca musi zadbać o wynajęcie firmy, która takie szkolenie przeprowadzi. Jeśli szukasz kogoś takiego na terenie województwa śląskiego, to zgłoś się do firmy Szkolenia Praxi. Szkoleniowcy dopasują się do Twoich potrzeb i wymagań i zaproponują odbycie szkolenia BHP dla pracowników na swojej salce szkoleniowej, która znajduje się w miejscowości Tarnowskie Góry lub dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce. Szkolenia BHP dla pracowników kierowane są do firm dużych i małych niezależnie od branży.

Szkolenia BHP dla pracowników z dojazdem do Bytomia

Jesteś pracodawcą i interesują Cię szkolenia BHP dla pracowników? Bytom to miasto, w którym znajduje się siedziba Twojej firmy? W takim razie zadzwoń do fachowców, którzy szybko i sprawnie przeszkolą Twoich pracowników na każdym stanowisku. Szkolenia Praxi szkoli zarówno robotników, pracowników administracyjno - biurowych, kadrę zarządzającą, jak i właścicieli firm. Zawsze umiejętnie dostosowuje język oraz materiał do danej grupy kursantów. Szkolenia BHP dla pracowników są wymagane prawem, dlatego zawsze należy o nich pamiętać. Firma Szkolenia Praxi zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń wstępnych, jak i okresowych. Ponadto szkoli też w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz udziela instruktażu przeciwpożarowego. Mało tego! Firma oferuje także sporządzenie kompleksowej dokumentacji powypadkowej, ocenę ryzyka zawodowego, a także instrukcji stanowiskowej BHP dla każdego stanowiska. Cena ustalana jest zawsze indywidualnie, gdyż zależy ona np. od ilości uczestników szkolenia i innych wymagań klienta.

Dane firmy:

Szkolenia Praxi