Strona głównaAktualności → Sukces naszych sportowców

Sukces naszych sportowców

W dniu 4 marca 2019 r. odbyły się finały Halowej Lekkiej Atletyki. Współzawodniczyły ze sobą drużyny  z wielu radomskich szkół. Do startów finałowych awansowało 7 naszych uczniów. Zawody rozpoczęły się dla nas mocnym akcentem- zdobyciem mistrzostwa w biegu na 60m przez Jakuba Górskiego z czasem 8,46 s. Natomiast wicemistrzem w tej samej konkurencji został Jan Łupkowski (8,52 s).
Jakub Pysiak wygrał rywalizację w biegu na 60 m przez płotki ( 11,57 s). Oprócz złotego medalu na 60 m Jakub Górski zdobył także brąz w rzucie piłką lekarską.
Nasi uczniowie oprócz sukcesów indywidualnych zdobyli także I miejsce jako drużyna w Halowej Lekkiej Atletyce.
Naszym wspaniałym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

tekst: J.Snarska