Strona głównaAktualności → Nasi MIEE

Nasi MIEE

Każdego roku Microsoft wybiera Innovative Educator Experts, którzy są częścią ekskluzywnej globalnej społeczności edukatorów.  Społeczność ta toruje drogę do wymiany pomysłów, wypróbowywania nowych podejść i uczenia się od siebie nawzajem.
Miło nam poinformować, że do grona tych niesamowitych pedagogów, którzy wspierają dzisiejszych uczniów w tworzeniu świata jutra dołączyli nauczyciele naszej szkoły.
Cytujemy fragment listu gratulacyjnego, który otrzymali nasi nauczyciele: „W firmie Microsoft uważamy, że sama technologia nie może rozwinąć umiejętności uczniów XXI wieku. To jest akcelerator, ale siła zmian leży w nauczycielach. Właśnie dlatego zbliżamy twórców zmian, takich jak Ty, do rozpoznawania i rozwijania Twoich osiągnięć.”
Nauczycielki PSP nr 15 w Radomiu: Aneta Łabęcka – Pasek, Edyta Fokt, Dorota Ługowska i Kinga Tąder zostały wybrane na eksperta MIE, ponieważ są pasjonatami w pracy z uczniami, cechuje je profesjonalizm, zaangażowanie i chęć współpracy, inspirują uczniów nieszablonowym myśleniem o technologii w edukacji. Firma Microsoft docenia pomysłowość i ducha przedsiębiorczości.
Cieszy nas, że kolejny rok z rzędu w tym światowym gronie edukatorów znaleźli się nasi nauczyciele.