Strona głównaAktualności → Matematyczne spotkania z technologią

Matematyczne spotkania z technologią

„Matematyczne spotkania z technologią” - pod takim hasłem odbył się w naszej szkole cykl spotkań dla uczniów trzecich klas. Jak wiemy, rok 2019 został ogłoszony rokiem matematyki, a nasza szkoła stale rozwija się w dziedzinie nowoczesnych technologii, stąd właśnie pomysł na takie zajęć. Matematyka to królowa nauk, a nowoczesne technologie towarzyszą nam na co dzień, dlatego wszystkie zadania matematyczne rozwiązywane były z wykorzystaniem tabletów, tablicy interaktywnej czy robotów. Za pomocą ciekawych aplikacji i rozwiązań uczniowie trzecich klas sprawdzali i doskonalili swoją wiedzę matematyczną. Dobra zabawa połączona z nauką sprawdziły się kolejny raz! Praca w zespołach sprawiła dzieciom wiele radości. Nad poprawnością działań uczniów czuwali nauczyciele – członkowie Szkolnego Zespołu IT: Edyta Sadowska, Edyta Małek, Kinga Tąder, Edyta Jadczak, Edyta Fokt, Paulina Góźdź, Katarzyna Łukomska, Dorota Ługowska. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele bawili się doskonale. Zapraszamy do galerii zdjęć z „Matematycznych spotkań z technologią”. Dziękujemy wychowawcą klas trzecich za miłe przyjęcie i współpracę.