Strona głównaAktualności → Konkursy matematyczne

Konkursy matematyczne

Regulaminy konkursów zamieszczone są na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce Konkursy. Konkursy organizowane są i oceniane przez nauczycieli matematyki  PSP 15.
Konkurs „Z matematyka tez sobie poradzę!” przeznaczony jest dla uczniów, którzy mają trudności w uczeniu się matematyki i na pierwsze półrocze tego roku szkolnego otrzymali ocenę nie wyższą niż dostateczna. Zadania konkursowe dostosowane są do umiejętności uczniów.
Konkurs „Geometryczne obrazy” skierowany jest do wszystkich uczniów klas 3-7, którzy za pomocą figur geometrycznych będą potrafili stworzyć piękne prace plastyczne.
Mamy nadzieję, że udział w szkolnych konkursach matematycznych pozwoli wam uczniom polubić matematykę i spojrzeć na nią troszkę z innej strony, a nauczyciele docenią wasz wysiłek włożony w konkursach.

Nauczyciele matematyki