Strona głównaAktualności → "Sto nowości na 100-lecie Niepodległości"

"Sto nowości na 100-lecie Niepodległości"

3 grudnia 2018 odbyły się w naszej szkole zajęcia dla klas 6-8 pod HASŁEM „ STO NOWOŚCI NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI”.
Nauczycielki języków obcych p. Edyta Bracik (język angielski) i p. Aneta Łabęcka-Pasek (język niemiecki) oraz nauczyciel wychowania fizycznego p. Ireneusz Jastrzębski opracowali scenariusz zajęć, na których uczniowie naszej szkoły mogli w nietypowy sposób uczcić ŚWIĘTO 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI.
100 słówek po angielsku, 100 słówek po niemiecku i 100 aktywności sportowych jako gry i zabawy umożliwiły naszym uczniom rozwinąć swoje kompetencje językowe oraz zadbać o dobrą kondycję fizyczną. Podczas rozwiązywania zadań leksykalnych uczniowie korzystali częściowo z aplikacji learning apps, ale zarówno ćwiczenia interaktywne, jak i gry planszowe bardzo podobały się naszym uczniom.

tekst: A.Łabęcka-Pasek