Strona głównaAktualności → "Nowoczesne Zajęcia SKS"

"Nowoczesne Zajęcia SKS"

26 września w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyła się Konferencja Szkoleniowa - Nowoczesne Zajęcia SKS. To był dzień pełen atrakcji i niesamowitych wrażeń!
Około godziny 10:00, Hala Gier Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie wypełniła się nauczycielami z całej Polski. Około 230 pasjonatów sportu postanowiło zjechać się do stolicy, aby rozwijać swoje umiejętności. Nie zabrakło też naszych nauczycieli wychowania fizycznego! Oficjalną część konferencji rozpoczął przemową Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Podkreślił w niej, jak ważną rolę w kształtowaniu nawyków młodych ludzi odgrywają nauczyciele i podziękował za ich zaangażowanie w motywowanie młodzieży. Głos zabrała również Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska, która zaznaczyła, że zajęcia SKS to idealne uzupełnienie lekcji wychowania fizycznego.
Zapraszamy do fotorelacji z konferencji

tekst: J.Snarska