Strona głównaAktualności → "Bądź kumplem"

"Bądź kumplem"

W I semestrze roku szkolnego 2019/2020 podczas lekcji wychowawczych uczniowie klas: 4a i 4b realizowali zagadnienia w ramach kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. Ambasadorami kampanii są znani sportowcy min. Robert Lewandowski czy Marcin Gortat.

Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z założeniami kampanii, wysłuchali z ogromnym zaciekawieniem jej ambasadorów oraz poznali treści, które następnie realizowali na lekcjach. Zapoznali się z kodeksem kumpla, rozwiązywali dostępne dla nich quizy oraz pracowali w zespołach nad zadaniami dotyczącymi poznania swoich kolegów i na temat życzliwości. Przygotowane przez wychowawców relacja z zajęć zostały przesłane do organizatorów akcji. Klasy 4a i  4b otrzymały Certyfikat Klubu Kumpli za promowanie koleżeńskich zachowań i udział w kampanii.