Strona głównaComenius 2008-2010 → Wizyta w Polsce

Wizyta w Polsce

WIZYTA W POLSCE MAJ 2009

W dniach 18.05.2009r.– 22.05.2009r. odbyła się wizyta szkół partnerskich w naszej szkole. W delegacji brało udział 27 nauczycieli i 17 uczniów ze szkół z: Norwegii, Portugalii, Estonii, Turcji, Włoch, Czech i Turcji realizujących Projekt Comenius „Żyjmy zdrowo, aktywnie i kolorowo!”.  W dniu 18.05.2009 r. odbyła się ceremonia powitania gości, w której uczestniczyli również przedstawiciele władz miasta i Kuratorium Oświaty. Nauczyciele i uczniowie przygotowali bardzo bogaty program artystyczny.

PSP Nr 15 w Radomiu przygotowała szereg atrakcji dla przybyłych gości:
• zwiedzanie Radomia, w tym wizyta w szkole integracyjnej;
• wycieczka do Warszawy, udział w wystawie interaktywnej „Żyj zdrowo. Sport i szpinak”;
• wycieczka Kraków – Zakopane;
• wizyta w Auschwitz,
Goście uczestniczyli również w Festynie Rodzinnym, zajęciach na terenie szkoły, oglądali wystawy dotyczące realizowanych działań oraz prezentacje multimedialne. Ważnym punktem programu były rozmowy o projekcie, gdzie wymieniono się doświadczeniami, a także przeprowadzono ewaluację działań za I rok.

Wizyta była bardzo udana!