Strona głównaDla rodziców → REKRUTACJA

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do oddziałów wychowania przedszkolnego w szkołach podstawowych (dotyczy oddziałów 5-godzinnych), dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Radomia, będzie odbywała się elektronicznie poprzez stronę internetową www.oswiatawradomiu.pl zakładka Nabory - Przedszkola.

Uchwała Rady Miejskiej w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Radomia>>

Zarządzenie Prezydenta Miasta Radomia - harmonogram naboru>>

Zasady rekrutacji>>

KLASY PIERWSZE

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwsych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Radomia, będzie odbywała się elektronicznie poprzez stronę internetową www.oswiatawradomiu.pl zakładka Nabory - szkoły podstawowe.

Harmonogram naboru elektronicznego>>

Zarządzenie Prezydenta Miasta Radomia w sprawie harmonogramu naboru>>