Strona głównaAktualności → Zajęcia "Dzieci uczą dzieci"

Zajęcia "Dzieci uczą dzieci"

Już kolejny raz w naszej szkole odbyły się zajęcia z cyklu „Dzieci uczą dzieci”. Uczniowie z klasy 6a uczęszczający na zajęcia koła informatycznego przygotowali i poprowadzili zajęcia dla swoich młodszych kolegów z klasy 1b. Na zajęciach omówili i zaprezentowali walory gry Minecraft Education Edition. Przeprowadzili zaplanowane ćwiczenia i tym samym zachęcili „pierwszaki” do dalszej nauki w tej popularnej aplikacji. Podczas zajęć ogłosili również konkurs na najładniejszą budowlę w wykonaną w Minecraft. Na najlepsze prace czekały nagrody. Na koniec uczniowie otrzymali kolorowanki z bohaterami gry Minecraft. Nad zajęciami czuwały panie: Dorota Ługowska i Edyta Sadowska. Kolejne zajęcia już w drugim semestrze. Zapraszamy do galerii.