Strona głównaAktualności → XI Międzyszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy

XI Międzyszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy

W grudniu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Radomiu odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy, do którego zgłosiło się 12 szkół podstawowych (PSP nr 1, PSP nr 3, PSP nr 4, PSP nr 6, PSP nr 13, PSP nr 15, PSP nr 19, PSP nr 20, PSP nr 24, PSP nr 33, PSP nr 34 oraz PSP nr 9). Na konkurs wpłynęły łącznie 84 prace konkursowe (39 kart technicznych, 33 karty wykonane grafiką komputerową oraz 12 animacji). Miło nam poinformować, iż uczennice naszej szkoły znalazły się w gronie laureatów tego konkursu. W kategorii karta bożonarodzeniowa wykonana w programie graficznym paint w formacie A4 Kinga Mrozek z klasy 6a zajęła II miejsce (grupa kl. 6) i Weronika Korczak z klasy 7d zajęła III miejsce (grupa kl. 7). Opiekunem uczennic była pani Dorota Ługowska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.