Strona głównaAktualności → Wyróżnienie

Wyróżnienie

Kinga Jędrasik, uczennica klasy 8b, zdobyła wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Na szlakach Ziemi Radomskiej”, zorganizowany  przez Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Radomiu. Celem konkursu było między innymi promowanie historii i kultury Ziemi Radomskiej, przybliżenie uczniom dziedzictwa kulturowego regionu oraz rozwój umiejętności i wyobraźni plastycznej dzieci i młodzieży. W konkursie tym wzięli udział uczniowie klas 7 i 8 naszej szkoły. 21 marca 2019 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, na którym Kinga otrzymała dyplom i nagrody za ciekawą prace przedstawiającą wiatrak z Muzeum Wsi Radomskiej. Uczestnikom konkursu dziękuję za udział, Kindze gratuluję sukcesu, a wszystkich zachęcam do poznawania piękna naszej „Małej Ojczyzny ”.

nauczycielka geografii Aldona Miękus