Strona głównaAktualności → Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż uczennice klasy 4a : Zuzanna Nowocień i Hanna Siek otrzymały wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny”. Konkurs został przeprowadzony w kwietniu. Testy z odpowiedziami zostały przesłane do organizatora.  Konkurs miał jeden etap, polegał na sprawdzeniu wiedzy informatycznej w formie testu na różnych poziomach edukacyjnych. Uczennice klasy 4a uzyskały wyniki pozwalające otrzymać wyróżnienia. Dodatkowo nasza szkoła otrzymała Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty w roku szkolnym 2018/2019 . Certyfikat ten  otrzymaliśmy min.  za wspieranie i rozwój talentów, inspirowanie uczniów do poszerzania wiedzy i pogłębiania swoich pasji. Bardzo dumna ze swoich uczniów jest Pani Dyrektor Małgorzata Suligowska.
Koordynatorem konkursu była nauczycielka informatyki Dorota Ługowska.