Strona głównaAktualności → Wyróżnienie w konkursie „Mój region- moja Ojczyzna”

Wyróżnienie w konkursie „Mój region- moja Ojczyzna”

Julia Stolarek i Miłosz Gregorczyk- uczniowie klasy 6a zdobyli wyróżnienie w finale  konkursu „Mój region- moja Ojczyzna”, którego organizatorem był Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań tematyką regionalną i popularyzacja wiedzy na temat historii, zabytków, środowiska przyrodniczego oraz tradycji Radomia i regionu radomskiego.
W eliminacjach wzięło udział 14 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów.
Nasi uczniowie rozwiązując zadania finałowe wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami, uzyskali trzeci wynik konkursu.
Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 20.05.2019r. w Resursie Obywatelskiej w Radomiu.
Uczniów do konkursu przygotowywała nauczycielka historii -S. Laskowska-Stanios, we współpracy z nauczycielką geografii- A. Miękus.
        Julii i Miłoszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
                                                                                         Tekst S. Laskowska-Stanios