Strona głównaAktualności → Wyniki międzyszkolnego konkursu plastyczno - technicznego "Serce dla Polski"

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastyczno - technicznego "Serce dla Polski"

W dniach 4 - 28 listopada 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 w Radomiu zorganizowany był konkurs plastyczno - techniczny  pt: "Serce dla Polski". Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych, rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności oraz rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastyczno - technicznej pod hasłem „Serce dla Polski”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 1 - 3 szkół podstawowych  Prace były wykonane przez uczniów indywidualnie, w dwóch kategoriach: I - forma przestrzenna lub II – forma płaska. Technika plastyczna była dowolna.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże:), dlatego też Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 Pani Małgorzata Suligowska oraz organizatorzy postanowili przyznać równorzędne miejsca w konkursie.

Kategoria I - PRACA PRZESTRZENNA

Maja Kraszewska - PSP nr 15
Amelia Sekuła - PSP nr 15
Kamil Pyszczek - PSP nr 15