Strona głównaAktualności → Wróżnienie dla naszej szkoły

Wróżnienie dla naszej szkoły

W czerwcu 2017 r. nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcje konkursowym „ Z niemieckim w drogę– „Erlebnisreise mit Deutsch”. Konkurs realizowany był przez Goethe-Instytut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett. Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia-stopklatki, nawiązującego do tytułu projektu. Do zdjęcia należało dodać komentarze w postaci dymków, podpisów, uwag. Pracę konkursową opracowywał zespół uczniów z klas IV-VI.
Dnia 20.06.2017 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu, w którym nasza szkoła otrzymała wyróżnienie.
Nagrody- „Box Erlebnisreise”- otrzymaliśmy dopiero w październiku. Są to materiały dydaktyczne do pracy na lekcji języka niemieckiego oraz gadżety. Cieszymy się bardzo, że zostaną one wykorzystane na naszych zajęciach.

tekst:A.Łabęcka-Pasek