Strona głównaAktualności → Warsztaty germanistyczne

Warsztaty germanistyczne

10 maja 2018 r. uczniowie klasy 7c uczestniczyli w  IV Edycji Warsztatów Germanistycznych dla studentów i młodzieży szkolnej, pod hasłem „Granice mojego języka są granicami mojego świata”, które odbyły się w Wydziale Filologiczno–Pedagogicznym Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.
Warsztaty Germanistycznie prowadzili nauczyciele germaniści oraz wykładowcy z Zakładu Germanistyki radomskiego Uniwersytetu, w tym pani Matylda Nowak i pani Aneta Łabęcka-Pasek- nauczycielki języka niemieckiego w naszej szkole.
Klasa 7c brała udział w zajęciach warsztatowych „Gry i zabawy na lekcjach języka niemieckiego”, na których bawiąc się i grając rozwijali swoje kompetencje komunikacyjne w języku niemieckim oraz motywację do dalszej, efektywnej nauki języka niemieckiego.

Tekst: A. Łabęcka - Pasek