Strona głównaAktualności → Uczniowie na niezwykłych zajęciach z robotyki

Uczniowie na niezwykłych zajęciach z robotyki

Uczniowie na niezwykłych zajęciach z robotyki.
Uczniowie klas piątych podczas zajęć komputerowych realizują program innowacyjny „Kodowanie? Nigdy nie było takie proste jak teraz”. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom uczniów oraz założeniom programu innowacyjnego, klasa 5a wraz z nauczycielem p. Dorotą Ługowską wzięła udział w zajęciach z robotyki. Zajęcia odbywały się w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Pod okiem instruktorów uczniowie składali roboty, tworzyli programy oraz sterowali robotami. Praca w zespołach okazała się bardzo owocna. Pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i umiejętności naszych uczniów byli prowadzący zajęcia instruktorzy, którzy na koniec pochwalili dzieci. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci.