Strona głównaAktualności → Turniej Mikołajkowy w Minikoszykówce

Turniej Mikołajkowy w Minikoszykówce

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radomiu  odbył się Turniej Mikołajkowy w minikoszykówce  klas III i IV. Organizatorami zawodów było  Miasto Radom, klub sportowy  ROSA Radom oraz klub sportowy Piotrówka Radom. Podczas uroczystości reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.
Skład drużyny:
1.    Fokt Mikołaj kl. 3F
2.    Gutkowski Patryk kl. 3F
3.    Kacprzak Julia kl. 3F
4.    Levada Tymur kl. 3F
5.    Lis Bartosz kl. 3F
6.    Pacek Marta kl. 3F
7.    Śmigaszewski Kamil kl. 3F
8.    Bilska Katarzyna kl. 4F
9.    Deszczyński Kacper kl. 4F
10.    Król Bartosz kl. 4F
11.    Kwiecień Maja kl. 4F
12.    Prokop Daniel kl. 4F
13.    Stani Zosia kl. 4F
14.    Ślusarczyk Jakub kl. 4F
15.    Wencel Mikołaj kl. 4F
16.    Wielocha Antoni kl. 4F
Trener: Katarzyna Stępień
Podczas zawodów uczniowie mieli okazję uczestniczyć w rozgrzewce, prowadzonej przez zawodników ROSA RADOM, zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami oraz otrzymać od nich autografy. Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali prezenty mikołajkowe.
Turniej  miał na celu propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego,  wzbudzenie pozytywnych emocji  wśród  dzieci , trenerów i rodziców oraz promowanie koszykówki wśród najmłodszych.

tekst: K.Stępień