Strona głównaAktualności → Teatralne występy w świetlicy.

Teatralne występy w świetlicy.

Uczniowie ze świetlicowego koła teatralnego i grupy wokalno-tanecznej zaprosili swoich kolegów, wychowawców, rodziców i dyrekcję szkoły na przedstawienie pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek”. Teatralne spektakle odbyły się w kilku odsłonach w dniach 5-22 lutego 2018r. Młodzi artyści zaprezentowali wysoki kunszt aktorski. Poprzez słowa, gesty, śpiew i taniec opowiedzieli perypetie bajkowych postaci zagubionych w Krainie Baśni.
Ogromne zaangażowanie dzieci, piękne stroje, niecodzienna sceneria, muzyka, oświetlenie spowodowały, że bajkowy nastrój udzielił się zaproszonym gościom, którzy bardzo często i spontanicznie oklaskiwali występy młodych aktorów. Opiekunowie koła teatralnego p. Monika Orzechowska i grupy wokalno-tanecznej p. Anna Russ dziękują wszystkim dzieciom za piękne występy. Gratulujemy !!!

tekst: M.Orzechowska