Strona głównaAktualności → Święto Świetlika

Święto Świetlika

W dniu 3 grudnia 2019 roku zwyczajowo, jak co roku w uroczysty sposób przyjęliśmy do świetlicy nowych uczniów do grona świetlików.
Nowymi świetlikami stały się dzieci z klas 0-I. W czasie uroczystości miały one możliwość zaprezentowania nowych umiejętności, wiadomości, które zdobyły podczas zajęć świetlicowych od września tego roku. Uczniowie zaprezentowali piosenki, wierszyki i zabawy muzyczne przed zaproszonymi gośćmi: Panią Dyrektor Małgorzatą Suligowską oraz Panią Dyrektor Elżbietą Kozerą, a także rodzicami, dziadkami i przedstawicielami dzieci ze świetlicy. Zadaniem uczniów było odszyfrowanie hasła, którym był napis ŚWIETLICA. Udało im się to bez żadnego problemu. Nagrodą były dyplomy i odznaki świetlika, których wręczenie zostało poprzedzone obietnicą wypowiedzianą przez dzieci w obecności wszystkich gości.
Występy dzieci spotkały się z dużym uznaniem gości, były głośne brawa, ciepłe słowa podziękowania, a całości towarzyszyła miła, serdeczna atmosfera. Nowym świetlikom życzymy, by wytrwały w swoich postanowieniach, a zaproszonym gościom dziękujemy za udział w naszej uroczystości.

Monika Orzechowska
                                                Anna Russ