Strona głównaAktualności → Święto Świetlika 2017-18

Święto Świetlika 2017-18

W naszej świetlicy szkolnej odbyła się niezwykła uroczystość. Ten dzień  miał zupełnie inny charakter niż zazwyczaj. Odbyło się bardzo ważne wydarzenie  „Święto Świetlika” czyli  obrzędowe przyjęcie nowo zapisanych dzieci do świetlicy. Na widowni zasiedli zaproszeni wcześniej goście: Pani Dyrektor Małgorzata Suligowska i Pani dyrektor Elżbieta Kozera, rodzice oraz nauczyciele.
W przygotowanych przez   nauczycieli świetlicy zadaniach,  dzieci wykazały się wiedzą z różnych dziedzin życia. Dzieci dzielnie radziły sobie z poleceniami i dzięki temu mogły przystąpić do następnych zadań. Wszyscy doskonale wiedzieli jak powinni się zachowywać w czasie wspólnej zabawy i nauki. Z tej okazji  dzieci z świetlicowego koła wokalno - tanecznego  pokazały swoje umiejętności. Na zakończenie dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Po ślubowaniu dzieci otrzymały dyplomy i odznaki świetlika z rąk Pani Dyrektor oraz drobny upominek. Uroczystość zakończono tańcami przy muzyce.

tekst: A.Russ