Strona głównaAktualności → Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym

Na początku drugiego pólrocza roku szkolnego 2017/2018 w naszej szkole przeprowadzony został Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Informatyczny”. W tym samym czasie na terenie całej Polski uczniowie rozwiązywali test sprawdzający ich wiedzę informatyczną. Podział na kategorie wiekowe pozwolił na zweryfikowanie wiadomości uczniów z różnych poziomów edukacyjnych. Koordynatorem i osobą odpowiedzialną za organizację konkursu w PSP nr 15 była nauczycielka informatyki Dorota Ługowska. Do konkursu przystąpili uczniowie z klas 5-7. Odpowiadali na pytania zawarte w przygotowanych dla nich testach. Następnie testy zostały przesłane do organizatora konkursu (firmy Delta) i poddane ocenie. W miesiącu marcu otrzymaliśmy długo wyczekiwane wyniki. Miło nam poinformować, iż dwóch naszych uczniów otrzymało wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół podstawowych „Orzeł Informatyczny”. Wyróżnieni uczniowie to: Mateusz Sujka i Piotr Wyrwiński z klasy 6c. Serdecznie gratulujemy!!!