Strona głównaAktualności → Sukces w Międzyszkolnym Konkursie DBI 2019

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie DBI 2019

Za nami kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Radomiu. W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „Działajmy razem”. Uczniowie wykonywali prace w dwóch kategoriach: praca plastyczna i praca wykonana w programie graficznym Paint.
Do konkursu przystąpiło 52 uczestników z 9 szkół radomskich: PSP 1, PSP 4, PSP 7, PSP 9, PSP 15, PSP 18, PSP 19 ,PSP 20, PSP 28.  Organizatorzy konkursu stwierdzili „Prace plastyczne oraz komputerowe była  ciekawe, cechowała ich różnorodność i pomysłowość wykonania.  Nawiązywały  one do problematyki bezpieczeństwa online oraz promocji pozytywnego wykorzystywania Internetu.”
Szkolna komisja konkursowa wybrała po trzy  najciekawsze prace z każdej kategorii oraz wyróżnienia.
W kategorii praca graficzna laureatką pierwszego miejsca została uczennica klasy 7a PSP 15 Kinga Mrozek. Kinga interesuje się grafiką komputerową, a jej prace są nagradzane na różnorodnych konkursach, w których reprezentuje naszą szkołę. Opiekunem Kingi jest nauczyciel informatyki Dorota Ługowska. Gratulujemy Kindze kolejnego sukcesu!!!