Strona głównaAktualności → Sukces w konkursie bożonarodzeniowym

Sukces w konkursie bożonarodzeniowym

Za nami już okres świąteczny, ale wciąż napływają do nas miłe informacje potwierdzające nasze zaangażowanie w pielęgnowanie tradycji świątecznych. Nasza uczennica Kinga Mrozek z klasy 7a kolejny raz została nagrodzona w konkursie graficznym. Tym razem był to XII Międzyszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 15 w Radomiu. Do konkursu przystąpili uczniowie z 16 szkół podstawowych z Radomia, którzy rywalizowali w trzech kategoriach konkursowych: kartka bożonarodzeniowa techniczna, kartka bożonarodzeniowa wykonana techniką komputerową i animacja komputerowa. Kinga zajęła II miejsce w kategorii animacja komputerowa w grupie wiekowej klasy 7. Opiekunem Kingi jest nauczyciel informatyki Dorota Ługowska. Serdecznie gratulujemy Kindze i życzymy kolejnych sukcesów.

Nagrodzona praca Kingi Mrozek