Strona głównaAktualności → Sukces w konkursie "Młody dziennikarz"

Sukces w konkursie "Młody dziennikarz"

Artykuły, radiowe newsy z wydarzeń, czy telewizyjna relacja - to zadania, które musieli wykonać uczestnicy II edycji konkursu „Młody dziennikarz”. Międzyszkolne zmagania odbyły się w środę, 15 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 34 w Radomiu. W konkursie wzięło udział 11 uczniów z radomskich szkół podstawowych. Patronem medialnym było Radio Plus Radom.
 Uczestnicy musieli zaprezentować temat artykułu, którym zainteresowałaby się lokalna gazeta, czy portal internetowy, zredagować newsa ze szkolnej uroczystości, a także zaprezentować relacje na żywo z imprezy, która odbywa się w Radomiu.
Miło nam poinformować, że najlepszą dziennikarką okazała się uczennica PSP nr 15 z klasy 5b Martyna Kurowska, która zdobyła dwie pierwsze nagrody przyznane przez radomskich dziennikarzy oraz młodzieżowe jury.

tekst: E.Fokt