Strona głównaAktualności → Przedstawienie "Złota rybka"

Przedstawienie "Złota rybka"

W dniach od 20 marca do 3 kwietnia 2019 miały miejsce kolejne odsłony przedstawienia pt „Złota Rybka” w wykonaniu uczniów ze świetlicowego koła teatralnego.
         Tym razem była to wersja współczesna znanej i lubianej bajki, która różniła się nieco od pierwowzoru. Nieoczekiwane dary Złotej Rybki oraz rozterki głównego bohatera Łukasza pomogły zarówno dzieciom, jak i dorosłym widzom uświadomić sobie, co tak naprawdę w życiu jest ważne. Czy są to przedmioty materialne, dostępne w sklepach, czy ważniejsze są jednak ciepłe relacje międzyludzkie i uczucia, które nam towarzyszą: miłość, przyjaźń, radość, uśmiech?
      W przedstawieniu młodzi  artyści zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie poprzez taniec, śpiew i przekaz narracyjny. Atrakcyjność występu podniosła bogata oprawa muzyczna, piękna dekoracja i charakterystyczne elementy strojów, które dawały pole do wyobraźni.
OBSADA:
ŁUKASZ                      - Mikołaj Milewski  kl.IVb
ZŁOTARYBKA            - Zosia Zaręba  kl. IIIa
ZDROWIE                   - Adam Siara  kl. Ic
PRZYJAŻŃ                  - Łukasz Kęska   IIIa
UŚMIECH                    - Maja Tarnowska  IIIa
MIŁOŚĆ                       - Marysia Tuganskikh  kl.IIIa
BABCIA                       - Lila Golińska  kl. IIIa
WOJTEK                      - Krzysztof Kacprzycki  kl. IVd
MARTA                         - Monika Pluta  kl. IVd
NARRATORZY          - Lena Staniszewska kl. IVb
                                             Martyna Mróz kl. IV b
                                              Klaudia Sikora kl. IIIa
                                              Amelia Cieślińska kl. IIIc
                                              Zuzia Nowocień kl. IVa

Wszystkim aktorom dziękuję za zaangażowanie i ogromny wkład pracy, jaki włożyli w przygotowanie przedstawienia. Specjalne podziękowania kieruję w stronę p. Anny Rybińskiej, p. Agnieszki Myrty i p. Beaty Majewskiej za pomoc w przygotowaniu dekoracji teatralnej.

opiekun koła – Monika Orzechowska