Strona głównaAktualności → Nasi Wolontariusze z wizytą w Domu Pomocy Społecznej

Nasi Wolontariusze z wizytą w Domu Pomocy Społecznej

Występ uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Domu Pomocy Społecznej im. św. Kazimierza w Radomiu 29 stycznia 2020r. uczniowie, wolontariusze oraz członkowie szkolnego zespołu muzycznego odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. św. Kazimierza w Radomiu.  Uczniowie klas 4-8 przedstawili Jasełka, które przygotowały Panie Julita Stani i Urszula Bartosiak. Dzięki pięknej aktorskiej grze naszych uczniów licznie zgormadzona widownia mogła jeszcze raz przeżyć Narodzenie Chrystusa.  Młodzi wykonawcy, którzy wcielili się w role, między innymi: Świętej Rodziny, Pastuszków, Aniołów, a także przepiękny śpiew kolęd i pastorałek w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego przy akompaniamencie ukulele oraz dzwonków, wzruszył i wywołał uśmiech na twarzach widowni.  Po występie mogliśmy wspólnie pokolędować z podopiecznymi. Na zakończenie wolontariusze złożyli życzenia z okazji niedawno obchodzonego Dnia Babci i Dziadka, wręczyli podopiecznym czerwone róże oraz poczęstowali samodzielnie przygotowanymi słodkościami. Na pewno nie było to ostatnie takie spotkanie.
Spotkanie przygotowały Panie Kinga Tąder, Julita Stani, Marlena Kowalska.

tekst: K.Tąder