Strona głównaAktualności → Nasi nauczyciele w światowym gronie innowacyjnych nauczycieli

Nasi nauczyciele w światowym gronie innowacyjnych nauczycieli

Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Radomiu: Dorota Ługowska, Edyta Fokt, Edyta Sadowska, Edyta Małek, Kinga Tąder, Justyna Snarska i Paulina Góźdź znaleźli się na liście innowacyjnych edukatorów firmy Microsoft (MIE) i  dołączyli do ponad 7600 nauczycieli w programie MIE Expert na całym świecie. Każdego roku firma Microsoft wybiera innowacyjnych nauczycieli, którzy dzielą się pomysłami, wypróbowują nowe podejścia i uczą się od siebie nawzajem jako globalna społeczność poświęcona poprawie wyników uczniów za pomocą technologii.

Jako eksperci MIE nauczyciele budują swoją zdolność do wykorzystywania technologii zarówno w klasie jak i w programie nauczania. Mają ogromny udział w zakresie integracji technologii w pedagogiczny sposób. Biorą udział w  konferencjach, wydarzeniach i szkoleniach dotyczących sposobu, w jaki technologie Microsoft mogą poprawić proces uczenia się.
"Eksperci Microsoft Innovative Educator są inspirującymi  edukatorów stosujących nowe sposoby nauczania i uczenia się w swoich klasach, które motywują uczniów i pozwalają im osiągnąć więcej" - powiedział Anthony Salcito, wiceprezes ds. Edukacji międzynarodowej w firmie Microsoft.
"Świętujemy i wspieramy pracę, którą wykonują każdego dnia!". MIEE to społeczność, gdzie można się uczyć i rozwijać zawodowo, wymieniać pomysły i uczyć się od innych, nawiązywać kontakty globalne i zdobywać uznanie.
Jesteśmy dumni z naszych nauczycieli.