Strona głównaAktualności → Muzyczne sukcesy naszych uczniów

Muzyczne sukcesy naszych uczniów

28 kwietnia 2019 roku odbył się 3 etap XVI Diecezjalnego Konkursu Pieśni Patriotycznej ”Kocham moją ojczyznę”. Ten etap pył wyjątkowy bowiem uczestnikami byli ci, którzy w poprzednich  zdobyli I miejsca. Z wielką radością pragniemy poinformować, że zdobyliśmy wiele nagród . Tak więc:
•    II miejsce zdobyły uczennice klasy 5 Klaudia Sambor oraz Sandra Foder – kategoria Zespoły;
•    I miejsce zdobyła Julia Bąk, uczennica klasy 4 (w drugim oraz trzecim etapie konkursu) – kategoria Soliści;
•    Grand Prix – Nagroda specjalna przypadła naszemu zespołowi BRAVANTE – KARABANIO w składzie: Natalia Drela kl. 8, Iga Majewska kl. 7, Karolina Piotrowska kl. 7, Aleksandra Szymczak kl. 5, Martyna Foder kl. 7, Sandra Foder kl. 5 oraz Klaudia Sambor kl. 5.
Wszystkie nasze laureatki zostały zaproszone do godnego reprezentowania naszej Diecezji, Szkoły na Ogólnopolskim Koncercie Pieśni Patriotycznej „Śpiewam mojej Ojczyźnie”, który odbędzie się w listopadzie 2019 roku na zamku Królewskim!!!

Tekst: M. Kowalska