Strona głównaAktualności → Mikołaj z gwiazgami.

Mikołaj z gwiazgami.

Blisko 300 uczestników programu Lekkoatletyka dla każdego wzięło udział w zawodach rozgrywanych pod hasłem "Mikołaj z Gwiazdami". Zawody odbyły się 3 grudnia w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. W tej sportowej imprezie uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych z Radomia i okolic. Nasza szkoła również zgłosiła liczną reprezentację, zarówno zawodników jak i kibiców. PSP 15 godnie reprezentowali uczniowie klas 4a i 4b. Zawodnicy pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego pań: Moniki Dwojak i Justyny Snarskiej z wielkim zapałem stanęli do rywalizacji sportowej, natomiast pozostali uczniowie pod opieką wychowawców klas gorąco kibicowali swoim kolegom. Plakaty i transparenty przygotowane przez uczniów oraz gromkie okrzyki pomagały młodym sportowcom.
W tym dniu wszyscy byli zwycięzcami! Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i puchary potwierdzające ich zaangażowanie w tej sportowej zabawie.