Strona głównaAktualności → Konkurs architektura Radomia - sukces naszych uczniów

Konkurs architektura Radomia - sukces naszych uczniów

Po raz piąty PG 13 w Radomiu zaprosiło fanów radomskiej architektury do zabawy.  Temat tegorocznej edycji konkursu na makietę budynku brzmiał „Mój Radom”, a uczestnicy mieli za zadanie opowiedzieć , które elementy miejskiej architektury wiążą się z ich biografią.
Bieżąca edycja okazała się niemal rekordową w historii konkursu – zaprezentowało się  21 prac. O jego wysokim poziomie świadczy fakt, że jury oprócz nagród przyznało aż cztery wyróżnienia. Dwa z nich  otrzymali uczniowie naszej szkoły- Julia i Mateusz Sujka za katedrę NMP oraz Paweł Onoszko za chatę z Muzeum Wsi Radomskiej.

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok !
Opiekun : Izabela Jankowska

Tekst: I.Jankowska