Strona głównaAktualności → Kolejny sukces naszych recytatorów!

Kolejny sukces naszych recytatorów!

Miło jest nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów w konkursach recytatorskich!
       Dnia 12 maja w „Kuźni Artystycznej” MOK „Amfiteatr” w Radomiu odbył się koncert laureatów konkursów recytatorskich: Małego Konkursu Recytatorskiego oraz konkursu Warszawska Syrenka organizowanych przez Towarzystwo Kultury Teatralnej „Ziemia Radomska” w Radomiu we współpracy z MOK „Amfiteatr”.
       Laureatami   Małego Konkursu Recytatorskiego zostali: uczeń Antoni Urbański z klasy VIf – opiekun p. Izabela Wróblewska oraz uczennica Lena Staniszewska z klasy IIb – opiekun p. Gabriela Łęcka.
       Natomiast uczeń Jakub Pietruszka z klasy Vf zaprezentował się jako finalista wojewódzkiego etapu konkursu Warszawska Syrenka,  który odbył się w Warszawie w Mazowieckim Instytucie Kultury – organizatora etapu finałowego. Opiekunem ucznia jest p. Izabela Wróblewska.
       Dnia 03 czerwca w Teatrze Powszechnym w Radomiu odbył się regionalny etap konkursu recytatorskiego „Spotkanie z poezją”, organizowanego przez PSP nr 3 w Radomiu we współpracy z Teatrem Powszechnym.
       Miło nam poinformować, że nasi recytatorzy kolejny raz zachwycili jury swoją recytacją. Uczennica z klasy III d - Roksana Strzałkowska zdobyła wyróżnienie – opiekun pani Elżbieta Czaplak. Natomiast uczeń Antoni Wąsik – zdobył II miejsce – opiekun pani Gabriela Łęcka.
      Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym roku szkolnym!