Strona głównaAktualności → Ćwierćfinały - kwalifikacja do półfinału

Ćwierćfinały - kwalifikacja do półfinału

Uczniowie klas młodszych naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach międzyszkolnych (ćwierćfinały) Radomskiej Olimpiady Sportowej Dzieci i Młodzieży. Gry i Zabawy w MOSiR organizował Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Biura Sportu i Turystyki  Urzędu Miejskiego w Radomiu. Szkołę reprezentowały wybrane reprezentacje klasowe z klas I, II, III osobno dziewczęta i chłopcy. Rywalizacje w poszczególnych konkurencjach toczyły się na poziomach klasy I, II, III. Każdą klasę reprezentowało 12 dziewcząt i 12 chłopców. Suma punktów uzyskanych w konkurencjach przez dziewczęta i chłopców ze wszystkich klas składała się na wynik szkoły. Każdy zespół klasowy startował w czterech konkurencjach tych samych dla dziewcząt i chłopców. W ćwierćfinale rywalizowały ze sobą szkoły 15, 24 i 4. Nasza szkoła zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do półfinału. 
Uczniowie naszej szkoły dzielnie walczyli. Dzieci do zawodów przygotowali i opiekunami zawodników byli: klasy I –pani  Małgorzata Januszewska. klasy II –panie: Anna Wójcicka,  Lidia Michalska,  kl. III – pan Ireneusz Jastrzębski.
 Szkolnym koordynatorem zawodów był pan Ireneusz Jastrzębski. Wychowawcy klas dziękują za pomoc, zaangażowanie i cenne uwag .


tekst: Lidia Michalska