Strona głównaAktualności → Aktywni uczniowie PSP 15

Aktywni uczniowie PSP 15

Aktywność fizyczna powinna być  bardzo ważnym elementem życia każdego człowieka, dlatego w naszej szkole podejmowane są różnorodne działania promujące zdrowy styl życia. Cieszymy się bardzo, że nasi uczniowie posiadają niesamowitą potrzebę ruchu. Aby mogli rozwijać swoją sprawność ruchową, nauczyciele wychowania fizycznego organizują różnorodne formy aktywności fizycznej - od ciekawych zajęć wychowania fizycznego, poprzez nietypowe zajęcia pozalekcyjne. Ważne jest również to, by każdy uczeń realizował swoje marzenia i pasje, dlatego organizowane są również wyjścia na zawody sportowe z różnych dyscyplin. Młodzi sportowcy uwielbiają rywalizację, zawsze w poszanowaniu zasad fair play, i w wielu konkurencjach odnoszą znaczące sukcesy.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z życia sportowego szkoły.

tekst: J.Snarska