Strona głównaAktualności → "Paczka dla Bohatera"

"Paczka dla Bohatera"

Czas Świąt dla większości z nas kojarzy się z okresem radości i wspólnie spędzonych chwil w gronie najbliższych. Powinien być też czasem pamięci o osobach samotnych i potrzebujących wsparcia. Niestety wielu naszych Bohaterów, którzy kilkadziesiąt lat temu walczyli o wolność kraju, potrzebuje pomocy. Mając to na uwadze, Szkolny Klub Młodzieżowego Wolontariatu postanowił przyłączyć się do społecznej zbiórki żywności pod hasłem “Paczka dla Bohatera”.  Pomysłodawcą akcji, która prowadzona jest w wielu miastach w Polsce, jest Pan Tomasz Sawicki, mieszkaniec Szczecina. Zbiórkę na terenie Radomia prowadzą: Zespół Szkół Zawodowych im. mjra H. Dobrzańskiego “Hubala” oraz służby mundurowe w porozumieniu ze Światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej Oddział w Radomiu.
“Paczka dla Bohater” to nie tylko forma pomocy dla tych, dzięki którym możemy cieszyć się Niepodległością, ale i pamięć o ich odwadze i po święceniu dla przyszłych pokoleń.
Zwracamy się z prośbą do Państwa o włączenie się w akcję poprzez zakup produktów z długim terminem przydatności. Przyjmujemy mąkę, cukier, herbatę, kawę, konserwy, ryż, makaron, słodycze, warzywa i owoce w puszkach, soki, płatki śniadaniowe oraz chemię gospodarstwa domowego i środki higieny: płyny do kąpieli, prania, mycia naczyń oraz podłóg, mydło, szampon itp.
Do 5 grudnia 2018 r. wszystkie produkty będzie można pozostawić w wyznaczonym miejscu na paterze szkoły.

Szkolny Klub Młodzieżowego Wolontariatu