Strona głównaAktualności → "Orzeł Informatyczny"

"Orzeł Informatyczny"

Choć pracujemy zdalnie, to w naszej szkole - jak zawsze-  wiele się dzieje. W poprzednim tygodniu nasi uczniowie przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Orzeł Informatyczny”. To konkurs, w którym bierzemy udział od kilku lat. Cieszy się wśród naszych uczniów dużym zainteresowaniem. 14 maja 2020 r. konkurs został również przeprowadzony, oczywiście online. Opiekun uczniów w wyznaczonym przez organizatora terminie przekazał zainteresowanym uczniom link do testu konkursowego oraz konkursowy kod szkoły, aby mogli przystąpić do rozwiązywania testu. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-8, w tym członkowie koła informatycznego CMI. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Cieszy nas aktywność naszych uczniów, która nie tylko dotyczy zajęć lekcyjnych w trakcie nauczania na odległość, ale także dodatkowych zajęć pozwalających na rozwijanie swoich pasji i  zainteresowań.
Szkolny organizator konkursu – Dorota Ługowska.