Strona głównaAktualności → "Ogłaszam wakacje"

"Ogłaszam wakacje"

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Zakończył się rok szkolny 2019/2020. Był to rok wyjątkowy, inny niż poprzednie. Wymagał dużego zaangażowania, samodzielności i umiejętności korzystania z nowych technologii.
Drodzy Uczniowie,
dziękujemy Wam za wytrwałą, całoroczną pracę, zwłaszcza w trakcie zdalnego nauczania.
Drodzy Rodzice,
dziękujemy za współpracę, wspieranie naszych działań i pomoc w realizacji wielu inicjatyw szkolnych. To Wam należą się szczególne podziękowania za wsparcie, które okazywaliście naszym dzieciom w okresie nauczania zdalnego.
Wszystkim życzymy udanych wakacji, wspaniałych przygód, niezapomnianych przeżyć i bezpiecznego wypoczynku.
Jak co roku o tej porze „OGŁASZAM WAKACJE!”
                                                                                        Małgorzata Suligowska
                                                                                      Wicedyrektorzy, Nauczyciele