Strona głównaAktualności → "Na Maxa Dla Maxa" - Podziękowanie

"Na Maxa Dla Maxa" - Podziękowanie

Choroba małego Maxa poruszyła serca wielu osób. Miejmy nadzieję, że wśród nich znajdzie się genetyczny bliźniak chłopca, który pomoże mu przezwyciężyć chorobę. Miło nam jest poinformować, że podczas akcji w naszej szkole udało się  zarejestrować 78-u potencjalnych dawców. To naprawdę imponujący wynik.
W imieniu Maxa i jego rodziców dziękujemy osobom, które zaangażowały się w akcję: pani dyrektor Małgorzacie Suligowskiej za zgodę na przeprowadzenie rejestracji na terenie naszej szkoły,  nauczycielom - wolontariuszom przyjmującym zgłoszenia: Kindze Tąder, Annie Russ, Agnieszce Glibowskiej, Wiolettcie Pożyczce, Urszuli Bartosiak, Monice Myszkowskiej-Skopek, Martynie Chrzanowskiej, Aldonie Miękus oraz uczniom i uczennicom  z wolontariatu, a przede wszystkim TYM, którzy zdecydowali się zostać potencjalnymi dawcami  komórek macierzystych i szpiku  - TYM, którzy nie pozostali obojętni, zarejestrowali się i stali się szansą na życie dla innych.
                                                             DZIĘKUJEMY!!!!

Tekst: Monika Orzechowska