Strona głównaAktualności → "Laur Michała Anioła"

"Laur Michała Anioła"

Nasza szkoła w ubiegłym roku szkolnym przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu „Laur Michała Anioła”, którego organizatorem było Kuratorium Świętokrzyskie. W pierwszym etapie należało zaprezentować i opisać program innowacyjny realizowany w naszej szkole. Program „Kodowanie? Nigdy nie było takie proste” został opisany przez realizującego nauczyciela i przesłany do Mazowieckiego Kuratorium do oceny. Mazowieckie Kuratorium wybrało najlepsze prace z naszego województwa i przesłało do kolejnego etapu. Tuż przed wakacjami dowiedzieliśmy się, że przeszliśmy kolejny etap konkursu. Naszym kolejnym zadaniem było przygotowanie filmu prezentującego kreatywne i innowacyjne rozwiązania wdrożone w naszej szkole. Film ten został przygotowany przez nauczyciela informatyki Dorotę Ługowską. Było nam niezmiernie miło, gdy otrzymaliśmy zaproszenie na uroczystą galę wręczenia dyplomów. W Kielcach w siedzibie Targów Kielce odbyła się uroczysta gala wręczenia nominacji w kategorii Kreatywna i Innowacyjna Szkoła. Z dumą informujemy, iż nasza szkoła znalazła się w gronie około 40 szkół z całego kraju, które zostały wyróżnione. Dyplom odebrała pani dyrektor Małgorzata Suligowska.