Strona głównaAktualności → #jestnaswiecej

#jestnaswiecej

Jest wiele sposobów na to, aby pokazać, że jesteśmy przeciwni hejtowi w Internecie. Uczniowie najstarszych klas naszej szkoły przyłączyli się do akcji #jestnaswiecej, pokazując, iż jesteśmy przeciwko hejtowi i za lepszym Internetem. Swoje poparcie uczniowie wyrażali poprzez noszenie pomarańczowych sznurówek. Jako najstarsi uczniowie w szkole chcieli stać się przykładem godnym naśladowania dla swoich młodszych kolegów. Pomarańczowe sznurówki w butach uczniów i nauczycieli zauważyli również młodsi uczniowie. Pytali, dlaczego właśnie dziś w naszych butach są pomarańczowe sznurówki? Odpowiedź na to pytanie pozwoliła na przypomnienie, jak świadomie i kulturalnie korzystać z Internetu. Pamiętajmy, jest nas więcej! Więcej zwolenników Internetu bez hejtu! Inicjatorkami akcji w PSP 15 były panie: Dorota Ługowska, Aneta Łabęcka-Pasek i Monika Dwojak.
Również panie w swoich butach miały dziś pomarańczowe sznurówki.