Strona głównaAktualności → „AI Schools & Academy”

„AI Schools & Academy”

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła została zgłoszona do uczestnictwa w Programie „AI Schools & Academy”. Zgłoszenie przez szkołę chęci udziału w programie pokazuje, jak bardzo istotne jest zwiększanie szans naszych uczniów na sukces w przyszłości, ale również pozwoli zainspirować nowymi technologiami całą społeczność szkoły. Udział w programie pozwoli rozbudzić i kontynuować wśród uczniów pasję do nauki i praktycznego wykorzystania sztucznej inteligencji. Już w nowym roku szkolnym 2019/2020 w naszej szkole odbywać się będą ciekawe zajęcia dodatkowe dla uczniów naszej szkoły dotyczące zastosowania i wykorzystania sztucznej inteligencji. Czekamy na nie z niecierpliwością. Nasze działania będziemy na bieżąco prezentować na szkolnej stronie internetowej.